محل تبلیغات شما

سلامبچه ها

عیدتونمبارک

عیدیتونوقبل از این پست دادم همونطور که مشاهد میکنین

دلمبراتون یه ذره شده

تو اینمدت که نبودم خیلی فک کردم.دیدم تا حدی راهو اشتباه رفتم

من فکرمیکردم که دارم اوضاع رو تغییر میدم اما هیچکاری نمیکردم

ازطرفی باید برای کنکور بخونم که خودتون خوب میدونین یعنی چی!یعنی جز کتاب نبایدهیچی دستم باشه

اما مناین طور آدمی نیستم برخلاف کاترین توی رمانام،من اونقدرا خرخون نیستم یا شایدماونقدر قوی

ولیرویامم از دست نمیدم،حداقل تو قلبم.

رویایاینکه یه نویسنده شم،یه وبلاگنویس،یه پزشک که به همه کمک میکنه اما باید همه روهندل کنم.همین جوری نمیشه که

برایهمین اولویت بندی کردم.1-کنکور،درصد اهمیت=95% 2-نویسندگی،درصد اهمیت=3% 3-اوتاکویی،درصد اهمیت=2%

خواهشمیکنم فحش کشم نکنین.واقعیت اینه!کنکور 1400 سرنوشت سازه و من باید توش سربلندشم.راستش همونطور که گفتم من مثل خواهرم قوی نیستم تا بتونم 3 بــــــــــــــــارکنکور بدم،میفهمین؟3 بــــــــــــــــــار!!!

بههمین خاطر حضورم کمتر میشه.میدونم دردناکه بیشتر برای خودم اما خب حقیقتاً بایدیکاری کنم

تویتایم های استراحتم هم مینویسم،شاید باورتون نشه ولی این (آنچه گذشت) رو پشت کتابدینیم نوشتم!!!

پسحضور کم منو رو به بزرگی خودتون و به رحمت انیمه ببخشید.

دوستتوندارم،امیدوارم روزی برسه که بتونم تمام این لقب ها رو رسا به همه بگم( جراح قلب وعروق،نویسنده مشهور،اوتاکوی دیوانه)

تاپستای بعدی به امید دیدار

آنو.....کنیچیــ....افـــــــــــــــــــــــرار!!!

آمدم...با دست پر آمدم

عنوان تو ذهنته بوگو

رو ,همین ,کنکور ,نیستم ,اهمیت ,تو ,همونطور که ,به همه ,بــــــــــــــــار کنکور ,کنکور بدم،میفهمین؟3 ,بدم،میفهمین؟3 بــــــــــــــــــار

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره روان شناختی ریاضی هفتم- هشتم- نهم - شهرری سازنده سرسره های آبی|پارک آبی|سرسره آبی|سرسره تونلی - حلزونی|طراحی وتولیدسرسره آبی میلاد افشین steelpipe چای در تنهایی sabkagani banpaudredlab cleanmorromar مــ ــهر مــن در دل تــ ــو ؟